Reference

Prohlédněte si některé z našich realizací pro týmy či obchodní partnery. Ozvěte se nám a rádi navrhneme profesionální oblečení i pro Vás!

Sport&Races

Tréninkové centrum Sport&Races přináší svým zákazníkům profesionální tréninkové zázemí a také podporu v jejich závodních aktivitách. Z těchto důvodů potřebují dresy té nejvyšší kvality.

Hlavním trenérem, který měl při výběru oblečení rozhodující slovo, je Ing. Petr Novák, desetinásobný amatérský mistr republiky v silniční cyklistice. S oblečením ALÉ si může být 100% jistý, že bude jeho klientům v cestě za úspěchem oporou.

Řada oblečení: PRR Carbon
Webové stránky: www.sportraces.cz
Facebook: www.facebook.com/SportRacesIsaacTeam

KC BRNO

Klub cyklistů Brno je partou přátel, pro které je kolo společný zájem a radost. Od závoďáků s 20 tisíci ročně až po totální hobíky ale oceňují kvalitní oblečení všichni. Mít na sobě funkční a přiléhavé oblečení je výborné na závodě, v zimě na trénincích Od Olympie, ale také na letní dovolené s rodinou.

Řada oblečení: PRR Carbon
Webové stránky: www.kcbrno.org

Veřejná sportovní akademie

Posláním této neziskové organizace je přinášet radost ze sportu nejširší veřejnosti. Ne vychovávat sportovní profesionály, ale vychovávat sportovní nadšence.

Cyklistická část tohoto projektu si zvolila oblečení ALÉ, které jim poskytuje to pravé potěšení z cyklistiky a výkonnostně orientovaného závodění na horských kolech. Značka ALÉ je sice původem silničářská, ale VSA je krásným příkladem toho, že potřeby výkonnostně orientovaných jezdců jsou ve svém důsledku stejné na silnici i v terénu.

Řada oblečení: PRR Carbon

NETBOX

Provozovatel kabelové televize a připojení k internetu, brněnská společnost NETBOX, zaměstnává poměrně dost cyklistických nadšenců.

Tito lidé hledali na trhu něco výjimečného a kvalitativně na výši. Po prvotním vyzkoušení si u nás nechali vyrobit kompletní kolekci dámského i pánského oblečení ve velmi netradičním designu.

Řada oblečení: PRR Carbon
Webové stránky: www.netbox.cz

Bike Academy Opletal

Výchova mladých talentů od těch nejmenších dětí - to je velmi záslužný program pana Opletala z Plzně, jehož nezisková organizace poskytuje podporu, zázemí a tréninkové vedení mladým cyklistickým nadějím.

Může se zdát, že děti z oblečení rychle vyrostou a tak do něj nemá smysl investovat. Není tomu tak, i ti nejmenší ocení kvalitu a pohodlí, když ze sebe vydávají na trati to nejlepší!

Řada oblečení: PRR Carbon
Facebook: www.facebook.com/Short-Bike-Academy-Opletal-zs-1080034955395271/

Kola Koblížek

Prostějovský obchod má kolem sebe komunitu aktivně závodících bikerů, kteří dlouhodobě hledali kvalitní oblečení, které by dobře reprezentovalo je i jejich obchod.

Nakonec jsme s nimi v ALÉ relizovali celou řadu oblečení, ve kterém se nejenom závodí, ale kterou si také můžete zakoupit u nich na obchodě. Sami se můžete přesvědčit o jejich zkušenostech při osobní návštěvě.

Řada oblečení: PRR Carbon
Webové stránky: www.kolakoblizek.cz
Facebook: www.facebook.com/kolakoblizek

Team Uničov

Amatérský cyklistický tým zaměřený na výchovu mladých talentů, který se specializuje na ženskou cyklistiku. Tým se může pochlubit mnoha úspěchy v rámci Českého poháru jak mezi ženami, tak mezi mládeží.

Zvláště pak něžné pohlaví ocení špičkové cyklistické kalhoty z řady PRR Carbon s výjimečně pohodlnou vložkou. S tímto týmem spolupracujeme k plné spokojenosti od počátku zastoupení značky ALÉ v ČR.

Řada oblečení: PRR Carbon
Webové stránky: www.cyklistika-unicov.cz
Facebook: www.facebook.com/CyklistikaUnicov

Cykloteam KOLARNA

Olomoucká prodejna Kolarna je obklopena skutečnými cyklistickými nadšenci a závodníky, kteří se profilují zejména v horských kolech a cyklokrosu. Pro svou činnost a volný čas potřebují oblečení pohodlné i kvalitní.

Pro závodníky týmu jsme realizovali oblečení v řadě PRR Carbon a pro příznivce pak levnější řadu PLUS. Obchod prodává oblečení ALÉ i jako součást svého sortimentu a tak kromě standardních provedeních si zde můžete zakoupit i jejich týmové dresy.

Řada oblečení: PRR Carbon, PLUS
Webové stránky: www.kolarna.eu/k/cykloteam
Facebook: www.facebook.com/kolarnastore

BS Bike ALÉ team

Tradiční kamenná brněnská prodejna BS Bike poskytující prodej a servis jizdních kol. Part přátel sdružená kolem tohoto obchodu se zaměřuje na silniční i MTB závody a specializuje se na 24h závody.

Oblečení řady Ultra orientované na kombinaci výdrže a pohodlí splnilo očekávání zejména na dlouhých závodech. Stejně jako u dalších partnerů, i zde je možné si týmové oblečení v prodejně vyzkoušet a zakoupit.

Řada oblečení: Ultra
Webové stránky: www.bs-bike.eu
Facebook: www.facebook.com/bsbike.eu

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nové kolekce týmových dresů

10. 09. 2018 – Aktualizací prošly všechny řady týmových dresů a tak jsou pro Vás nyní nachystány tři nové kolekce. PR-S, PR-R a PRIME, všechny zdokonalené pro ještě větší radost z cyklistiky!

číst dále

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017 – ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

číst dále

Alé PR-SYSTEM & FDJ @ Tour de France 2017

28. 07. 2017 – Tour de France už skončila a tak se ohlížíme za jejím průběhem s týmem FDJ, který jel tento závod v nejvyšší řadě PR-S ALE TEAM. I Váš tým může mít dresy ve výjimečné kvalitě.

číst dále