Nové kolekce týmových dresů

10. 09. 2018

Aktualizací prošly všechny řady týmových dresů a tak jsou pro Vás nyní nachystány tři nové kolekce. PR-S, PR-R a PRIME, všechny zdokonalené pro ještě větší radost z cyklistiky!

Ve spolupráci s profesionálními týmy je vytvořena kolekce PR-S, která je zaměřena na absolutní aerodynamiku, přilnavost a lehkost. Kolekce PR-R je stálicí a nejoblíbenější kolekcí a pro novou sezónu došlo k mnoha vylepšením, mezi které patří například bezešvé provedení rukávů, které velmi dobře přiléhá, jsou použity nové materiály a došlo k úpravě spodního lemu i kapes. Základní kolekce PRIME pak nabízí nový střih i látky, včetně bezešvého řešení rukávů. Testovací dresy jsou pro Vás k dispozici od listopadu 2018.

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017

ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

Dresy ALÉ v týmových provedených jsou dostupné také všem českým fanouškům na stránkách www.aleteam.cz

Alé PR-SYSTEM & FDJ @ Tour de France 2017

28. 07. 2017

Tour de France už skončila a tak se ohlížíme za jejím průběhem s týmem FDJ, který jel tento závod v nejvyšší řadě PR-S ALE TEAM. I Váš tým může mít dresy ve výjimečné kvalitě.

Celé video můžete shlédnout zde:
https://www.youtube.com/watch?v=TPq36yjpQKg

Více na www.aleteam.cz.

ALE TEAM PRR Carbon v Kolárně Olomouc

30. 06. 2017

Jeden z našich partnerů ALÉ si nechal udělat dresy z řady PRR Carbon ve svém vlastním designu závodního týmu. V nabídce jsou však i pro veřejnost.

Navštivte olomoucký obchod a vyzkoušejte si oblečení ALÉ. Program ALÉ TEAM umožňuje plně individualizovat Vaše týmové dresy a dostat tak Vaše společné ježdění na novou úroveň komfortu a potěšení z jízdy. Na švih se budete těšit už jenom z toho důvodu, že si budete oblékat Vaše nové oblečení...
http://www.kolarna.eu/kontakt

Skutečná Revoluce je Evoluce

17. 04. 2017

THE REAL REVOLUTION IS EVOLUTION, zní heslo pro novou top kolekci týmového oblečení. ALÉ R-EV1 tuto evoluci přináší všem fanouškům kvalitního oblečení pod názvem PR-SYSTEM.

Nová kolekce R-EV1 je již známá a velmi oblíbená u standardní produkce oblečení ALÉ. Nyní umožňujeme i Vám nechat si zakázkově vyrobit dresy nejvyšší kvality ve Vašem designu!

Nová kolekce dresů PR-SYSTEM

07. 03. 2017

ALÉ v tomto roce představuje hned dvě nové kolekce pro Vaše týmové dresy! Podívejte se na špičku ve výroji cyklistického oblečení.

Hlavní novinkou je kolekce PR-S, která nabízí to nejlepší od ALÉ. Doplňuje tak oblíbenou kolekci PR-R a nabízí tak opět vylepšenou verzi těchto dresů. Nově je použitý systém zakončení rukávů z velmi elastické a přilnavé látky, která sedí jako druhá kůže. Závodní kolekce PR-R pro svou oblíbenost zůstává beze změn. GPM je střední kolekce, která nahrazuje kolekci ULTRA. Koncept této kolekce je uplně nový, jsou použity nové materiály, úžasný střih a materiál růkávů, který ocení každý nadšený cyklista. Nejekonomičtější kolekce PLUS zůstává beze změn, tradiční kolekce z prodyšných a lehkých látek ocení každý hobby team! Veškeré novinky představíme během jara také na webu www.aleteam.cz.

Letáček s popisem jednotlivých kolekci už nyní můžete shlédnout zde: ALE TEAM 2017

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nové kolekce týmových dresů

10. 09. 2018 – Aktualizací prošly všechny řady týmových dresů a tak jsou pro Vás nyní nachystány tři nové kolekce. PR-S, PR-R a PRIME, všechny zdokonalené pro ještě větší radost z cyklistiky!

číst dále

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017 – ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

číst dále

Alé PR-SYSTEM & FDJ @ Tour de France 2017

28. 07. 2017 – Tour de France už skončila a tak se ohlížíme za jejím průběhem s týmem FDJ, který jel tento závod v nejvyšší řadě PR-S ALE TEAM. I Váš tým může mít dresy ve výjimečné kvalitě.

číst dále